Сегодня в городе Великие Мосты 20.04.2024

Англія змогла вибити Україну із Євро

3 липня збірна України зіграє проти Англії у чвертьфіналі Євро-2020/21.
Команди між собою грали п'ять разів. Найбільше пам'ятним став матч у Донецьку під час Євро-2012. Тоді англійці перемогли - 1:0 та вибили Україну з турніру.
Україну влаштовувала тільки перемога. Перший тайм пройшов за переваги команди Олега Блохіна, але забитих голів так і не було.
Відразу після перерви Вейн Руні відкрив рахунок у матчі. Тодішній форвард "МЮ" з близької відстані розстріляв ворота Андрія Пятова.
Україна відігралася в середині другого тайму, але гол Марко Девича арбітр не побачив. Після удару форварда "Шахтаря" м'яч перетнув лінію воріт, а вже потім його вибив Джон Террі. Арбітр матчу Віктор Кашшаї та його помічники так і не зафіксували взяття воріт.

Також команди грали у відборі до Кубка світу-2012 та 2014. Спочатку команда Олексія Михайличенка програла в гостях - 1:2, але змогла взяти реванш в Дніпрі - 1:0.

Потім українці програли Англії на Вемблі в самому кінці гри за Олега Блохіна - 1:2, а в Києві вже за Михайла Фоменка зіграли в нічию - 0:0.

Матч розпочнеться о 22:00. Текстову трансляцію читайте на нашому сайті.Переможець матчу зіграє проти Чехії чи Данії в півфіналі.
Збірна України ну груповому етапові набрала тільки три очки та завоювала третє місце. В 1/8 фіналу команда Андрія Шевченка виявилася сильнішою за Швецію. Англія перемогла у своїй групі зі Хорватією, Чехією та Чехією. А у 1/8 вибили німців.